Powieści do pobrania

Powieści do pobrania

W tej zakładce dodane zostaną powieści – do bezpłatnego pobrania:

Przeistoczenie – opowieść o zarozumiałym człowieku, który musi przystosować się do życia w warunkach surowej Syberii. Odkrywając to, co zakryła swoim płaszczem manipulacji nowoczesna cywilizacja, krok, po kroku staje się prawdziwym człowiekiem.

Alina – powieść o dwóch starszych damach, które nie poddają się i czerpią z życia tyle, ile się da. Konfrontacja dwóch silnych osobowości, gdzie rzeczywistość miesza się ze wspomnieniami i każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

Słuchowisko – Alina i jej szwagierka, czyli jazda bez trzymanki – nagranie na podstawie powieści „Alina” – w przygotowaniu.

Kara su – operacja Ituri – powieść sensacyjno – przygodowa. Dwoje niedoświadczonym Amerykanów zostaje zmuszonych do pozostania wraz z autochtonicznym plemieniem w afrykańskiej dżungli. Aby przeżyć, muszą się dostosować do prostych warunków bytu, przejść inicjację i walczyć z przeciwnościami losu.

Infuenza (grypa) – powieść sensacyjno – przygodowa (nieco katastroficzna) – motywem jest grypa odzwierzęca. Świat staje na krawędzi pandemii, która może zniszczyć nowożytną cywilizację.

Masaj i Król – odwieczny dylemat podejmowania trudnych decyzji. Co jest ważniejsze, moralność, czy przepisy prawa, uczciwość, czy posłuszeństwo nieżyciowym przepisom. Jak jest motywacja – co lepiej, uniknąć ewentualnych konsekwencji i postąpić wbrew sobie, czy stanąć w prawdzie?

Daltonista – kryminał sensacyjny z akcją w Warszawie – w przygotowaniu.

Proszę o cierpliwości nieco…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *